MYDŁA MARSYLSKIE

Nasze mydła są w 100% stworzone na bazie składników roślinnych. 
Wszystkie nasze mydła zostały dodatkowo wzbogacone masłem Shea, aby zapewnić nawilżenie oraz odżywienie skórze. Masło Shea znacznie poprawia jakość mydła, staje się ono bardziej miękkie i przyjemne w użyciu.

Nasze mydła Marsylskie w płynie zostały stworzone według tradycyjnej długowiecznej metody: są wytwarzane w trakcie długiego gotowania w kotle. 
Gwarantujemy, że nasze mydła nie zawierają tłuszczów zwierzęcych lub syntetycznych środków powierzchniowo czynnych, ani parabenów. 
Są całkowicie biodegradowalne. 
Olej kokosowy i naturalna gliceryna roślinna zapewniają silne właściwości nawilżające i zmiękczające, dlatego nasze mydła w płynie są zalecane dla wszystkich rodzajów skóry, nawet dla skóry wrażliwej.

OFERTA

Oferujemy Państwu szeroki wybór mydeł organicznych, certyfikowanych przez Ecocert, wykonanych z naturalnych olejów roślinnych i olejków eterycznych najwyższej jakości.

Mydło zawierające świeże ośle mleko BIO jest szczególnie polecane dla skóry wrażliwej, suchej i delikatnej. 
Świeże ośle mleko jest nadzwyczajnie regenerujące, ma wyjątkowe właściwości nawilżające, odżywcze i naprawcze!

Nasze balsamy do ciała o wspaniałych naturalnych zapachach są stworzone na bazie masła Shea, zastosowane po prysznicu, tworzą skórę gładką i aksamitną.

Nasz asortyment produktów orientalnych zaprasza do krainy zapachów bursztynu, piżma, jaśminu ... Prawdziwa troska o skórę i doskonała pielęgnacja, w której stosujemy tradycyjne, naturalne metody hammam, zachwyci i pobudzi wszystkie zmysły!

 

Zapraszamy mydlarnie, sklepy z kosmetykami naturalnymi do współpracy.  


Tel 0696 79 47 12 (biuro Warszawa). 
 contact@mydlomarsylskie.com