O nas

Mydłomarsylskie.com to serwis i sklep internetowy stworzony przez pasjonatów mydeł naturalnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko duży wybór mydeł ale także kremów, balsamów, dezodorantów, szamponów, świec,  wód toaletowych, olejków eterycznych, oraz wiele innych znakomitych kosmetyków naturalnych.


MYDŁA MARSYLSKIE 

Nasze mydła są w 100% stworzone na bazie składników roślinnych. Wszystkie nasze mydła zostały dodatkowo wzbogacone masłem Shea, aby zapewnić nawilżenie oraz odżywienie skórze. Masło Shea znacznie poprawia jakość mydła, staje się ono bardziej miękkie i przyjemne w użyciu. Nasze mydła Marsylskie w płynie zostały stworzone według tradycyjnej długowiecznej metody: są wytwarzane w trakcie długiego gotowania w kotle. 

Gwarantujemy, że nasze mydła nie zawierają tłuszczów zwierzęcych lub syntetycznych środków powierzchniowo czynnych, ani parabenów. Są całkowicie biodegradowalne. 

Olej kokosowy i naturalna gliceryna roślinna zapewniają silne właściwości nawilżające i zmiękczające, dlatego nasze mydła w płynie są zalecane dla wszystkich rodzajów skóry, nawet dla skóry wrażliwej. 

OFERTA

Oferujemy Państwu szeroki wybór mydeł organicznych, certyfikowanych przez Ecocert, wykonanych z naturalnych olejów roślinnych i olejków eterycznych najwyższej jakości. Mydło zawierające świeże ośle mleko BIO jest szczególnie polecane dla skóry wrażliwej, suchej i delikatnej. Świeże ośle mleko jest nadzwyczajnie regenerujące, ma wyjątkowe właściwości nawilżające, odżywcze i naprawcze! 

Nasze balsamy do ciała o wspaniałych naturalnych zapachach są stworzone na bazie masła Shea, zastosowane po prysznicu, tworzą skórę gładką i aksamitną. Nasz asortyment produktów orientalnych zaprasza do krainy zapachów bursztynu, piżma, jaśminu ... 

Prawdziwa troska o skórę i doskonała pielęgnacja, w której stosujemy tradycyjne, naturalne metody hammam, zachwyci i pobudzi wszystkie zmysły!